2013/11/28

Vintage

Dzisiaj na blogu kolejny outfit. Tym razem będzie to bluza połączona z czapką- moje ulubione połączenie na cieplejsze dni. Bluzę pokazywałam w pierwszym outficie, ale teraz będzie ją lepiej widać. Bardzo Was przepraszam za jakość zdjęć, no ale było pochmurno a robiłam bez lampy bo z lampą wyszłyby ciemne.

2013/11/22

6 ulubionych piosenek


Witajcie! Dzisiaj wymarzony piątek i weekendu początek. Tydzień minął dość szybko i nie był zbyt pracowity. Przede mną dużo sprawdzianów i kartkówek. Koniec listopada i początek grudnia kompletnie zawalony :( Oprócz tego trzeba za lekturę się zabrać i przeczytać a ja do książek taka bardzo chętna nie jestem...

2013/11/18

Liebster Blog Awards


Liebster blog awards ma na celu rozpowszechnienie ciekawych blogów z małą ilością obserwatorów. Zadaje się ludziom 11 pytań i samemu trzeba na nie odpowiedzieć.
Do Liebster blog award zostałam nominowana przez Sabrinę z blogu   http://sabrinasblogs.blogspot.com/ . Niby taka mała rzecz, a jednak daje dużo radości:). Cieszę się że ktoś uważa mój blog za ciekawy.

2013/11/15

Uzależnienia


Dzisiaj w końcu weekend i piątkowy wieczór :)) Nie da się opisać tego uczucia :D Z resztą i tak każdy wie jak to jest w piątek wracać do domu ze szkoły, zwłaszcza jak są tylko dwie lekcje. Tak normalnie miałabym cztery, ale byliśmy zwolnieni z dwóch godzin muzyki. Lubię też piątki bo w końcu mogę się wyspać. Do szkoły mam na 11:35 <3

2013/11/11

Summer outfit


Dzisiaj dodaję swój pierwszy outfit. Myślę, że wam się spodoba. Zdjęcia były robione już dawno, w czasie wakacji, pewnego, słonecznego i upalnego dnia na balkonie ;) Przykro mi, że tak ich mało, ale te dwa są najładniejsze. Jedno z nich to moje buciki <3 ,a drugie to ja +moja morda w gratisie :D
Dzisiejszy dzień minął cudownie chociaż szybko, w końcu było słonecznie i zdążyłam pojeździć rowerem po okolicznych ulicach.

2013/11/10

Fakty


Jak ten czas szybko leci...został tylko jeden dzień wolnego i znowu szkoła ;___; Dzisiejszy dzień minął jako tako, nauka, lekcje, kościół, zakupy...codzienność. Jutro przyjeżdża do mnie wujek i mój ukochany brat <3 więc dom trzeba było też ogarnąć zwłaszcza, że remont mamy.
Pogoda mnie dobija wczoraj miałam zamiar wyjść na świeże powietrze a lał deszcz, z kolei dzisiaj słońce wyszło dopiero pod koniec dnia. Ale co ja oczekuję jak mamy listopad-najbardziej ponury miesiąc :( Nie mogę się już doczekać lata i wakacji <3
Dzisiaj dodaję wam fakty o mnie :D Od tych najzwyklejszych po te najciekawsze. Mam nadzieję że mnie trochę poznacie.  Oprócz tego napiszę o zainteresowaniach i to co lubię oraz czego nie lubię. Zapraszam.

2013/11/09

Początek zawsze trudny...


Otóż...em...cześć! Jestem Karolina mam 13 lat, chodzę do pierwszej gimnazjum. Mieszkam na Mazowszu i chcę zacząć prowadzić bloga. Wcześniej prowadziłam bloga o moim psie na razie zawiesiłam i może kiedyś do niego wrócę jak więcej osób będzie go czytać. Blog będzie praktycznie o wszystkim.