2014/01/31

Chocolate cake

Od razu na wstępie przepraszam, że tak długo nie pisałam. Post miał się pojawić wczoraj, albo nawet i wcześniej, ale nie wyszło. Źle się z tym czułam, miałam taką dziwną myśl, wyrzuty sumienia...
Dziś był wspaniały dzień. Zostaliśmy zwolnieni z dwóch godzin muzyki, więc mieliśmy tylko dwie lekcje. Na dodatek do szkoły w piątki mamy na popołudnie. Po szkole poszłam na zakupy z moją przyjaciółką i kupiłam zwykłe czarne leginsy. Nic specjalnego, ale jak zwykle ze wszystkiego była beka XD.

2014/01/21

Friendship

Nauka, nauka i nauka...brakuje mi kompletnie czasu na pozostałe czynności. Teraz już oceny wystawione, ale u mnie w szkole nadal kartkówki i sprawdziany, a do tego jeszcze egzaminy. W czwartek mam dwa egzaminy- jeden z kameralistyki wokalnej, a drugi z angielskiego, a do tego jeszcze sprawdzian z geografii...a do ferii wciąż daleko, bo moje województwo ma dopiero w połowie lutego :(

2014/01/13

Moon in the Sunlight

Połączenie parki w kolorze jasnego khaki z śnieżnobiałą, wyszywaną sukienką. Nie przepadam za spódnicami i sukienkami, ale jak już to wybieram to drugie. Sukienki są wygodniejsze i dla mnie również ładniejsze, kojarzą nam się z kobiecą delikatnością i wrażliwością. Jednak nie odzwierciedlają mojego charakteru.
Połączenie lekkości z ciężarem. Klasyczne beżowe botki dodają trochę ciężkości i charateru całej stylizacji. Zakrywają niewinność i delikatność, dodają "pazura". Współgrają z zieloną kurtką i futrzanym zakończeniem kaptura.

2014/01/06

Postacie Disney'a na ubraniach

Jak tam się czujecie po Sylwestrze? Nie miałam okazji Wam złożyć życzeń Noworocznych, a więc:
zdrowia, szczęścia, pomyślności, dobrych ocen, spełnienia marzeń, wytrwania w postanowieniach noworocznych, dużo pieniędzy i w ogóle wszystkiego, wszystkiego najlepszego z okazji rozpoczęcia Nowego roku 2014!