2014/04/25

Hard days


Hej kochani !
Przepraszam Was za małe opóźnienie na blogu, ale strasznie " muli " mi się internet. Nawet w tym momencie co chwilę mi się rozłącza, a zdjęcia ładowały mi się o wiele dłużej niż zwykle. Mam nadzieję, że niedługo uda się to wszystko naprawić.

2014/04/18

Tęsknota


Każdy za kimś, za czymś tęskni. Może to być konkretna osoba, moment, sytuacja, krótka chwila, którą doskonale zapamiętaliśmy. Nawet jeśli Ci się teraz wydaje, że nie ma nic takiego za czym mógłbyś tęsknić, to jeśli się zastanowisz na pewno znajdziesz nie jedną chwilę z przeszłości. Czy tęsknota jest pozytywnym uczuciem?

2014/04/11

DIY: pillow with a heart

W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać, coś co zrobiłam własnoręcznie. Jest to zwykła poduszka, więc może nie jest to coś oryginalnego, ale dużo przyjemności sprawiło mi uszycie jej. W ogóle ostatnio mam fazę na szycie. Wiem, że poduszka nie jest idealna, ale wciąż się uczę. Jest to dopiero moja druga rzecz zrobiona samodzielnie w ten ów sposób (chodź nie ukrywam, że pierwszą poduszkę zrobiła mi w połowie mama :)) Wy też oczywiście możecie wykonać taką ozdobę do pokoju i mieć świadomość, że śpi się na czymś co zrobiło się samemu, uwierzcie mi, że jest to dość miłe uczucie :)

2014/04/04

Twoja skóra to nie papier-nie tnij!

Do tego posta przymierzam się i przymierzam, więc brawa dla mnie, że go wreszcie piszę. Nie ukrywam, że jest to dla mnie trudny temat, ale chcę tego posta napisać, ponieważ wiem, że może komuś on pomoże. Po tytule można już poznać o czym będzie notka. Twoja skóra to nie papier- nie tnij- usłyszałam kiedyś ten cytat, przeglądając internet. I właśnie to zmotywowało mnie do napisania o tym. Ujmę to wszystko w kilku podpunktach, aby lepiej się czytało.