2014/05/30

Recenzja Tangle Teezer + małe zmiany

Hej !
Witam Was w ten chłodny, pochmurny dzień. Mamy w końcu weekend z czego się wyjątkowo cieszę, mimo, że pogoda nie ma dopisywać. Ten weekend jest jednym z tych wspaniałych weekendów, w których nie muszę się uczyć na sprawdziany i kartkówki. Zostały jeszcze ostatnie poprawki, prace dodatkowe i egzaminy..których się trochę obawiam. Ale na razie wolę o tym nie myśleć, bo w  środę jadę na 3-dniową wycieczkę z moją klasą. Jedziemy nad morze do Mikoszewa (?). Chyba do Mikoszewa, koło Trójmiasta. Więc się bardzo cieszę, że jest to nad morze, ale z drugiej strony obawiam się, że przypomną mi się poprzednie wakacje, o których już nie raz mówiłam. Postaram się jednak, aby wycieczka była udana i oczywiście zrobię masę zdjęć i gdy tylko wrócę (czyli za tydzień) napiszę posta.

2014/05/24

Kim jestem?

Heii !

Wczoraj były moje czternaste urodziny. Nie spędziłam tego dnia jakoś wyjątkowo, sama nie wiem czemu. Poszłam tylko z kilkoma dziewczynami z mojej obecnej klasy na pizzę, a potem na miasto, byłam wykończona, więc nie miejcie mi za złe, że post nie pojawił się wczoraj.
Tak, jak obiecywałam jakiś czas temu dzisiaj miał być ten wyjątkowy post właśnie z tego dnia. Pomyślałam, że napiszę coś o sobie, ponieważ większość osób, które czytają mojego bloga nic o mnie nie wie. Więc napiszę o tym, co lubię, czego nie lubię,czym się interesuję, co toleruję, czego nie toleruję. Może w najbliższym czasie zrobię jakiś tag, ale to jeszcze pomyślimy :))

2014/05/17

Cook: Eggs

Dzisiaj przychodzę do Was z bardziej artystycznym postem niż zwykle. Bardzo chciałam pokazać Wam jakieś DIY już wczoraj, a nawet przedwczoraj, ale jak to bywa-brak pomysłów. Dlatego post się trochę opóźnił i jest dopiero dzisiaj. Zupełnie przypadkiem przeglądając internet już dawno natchnęłam się na przeróżne pomysły na galaretki. I dzisiaj chciałabym Wam pokazać jeden z nich, bardzo prosty przepis.

2014/05/09

Obserwacja za obserwację? No, tkanks...

Hej wszystkim !
Zastanawiałeś się kiedyś co dają Ci ludzie, którzy oprócz tego, że ich znasz nic nie wnieśli do Twojego życia? Czy zastanawiałeś się kiedyś co daje Ci dzień, w którym nic nie zrobiłeś, nie zrealizowałeś swoich planów, minął, a ty go nie wykorzystałeś odpowiednio?

2014/05/01

Moja wieczorna rutyna twarzy + recenzje

Hej wszystkim :)
Nie wiedziałam jaki dziś post napisać dla Was, ponieważ nie chciałam rozpisywać się na jakieś trudne, bardziej "wewnętrzne" tematy, nie chciałam też pisać o tym co robiłam, więc postanowiłam, że napiszę notkę kosmetyczną. Dzisiaj miałam jechać na spływ kajakowy, a potem do babci na mazury, ale niestety nie wyszło i zostaję w domu. Od jutra pogoda ma się zepsuć, więc kompletnie nie wiem co będę robić. Dobra już nie będę Was zanudzać. Od razu przepraszam za światło :(