2014/08/31

Back to school: suppies haul

 Hej!
Chyba na każdym blogu zobaczyłam tzw. post suppies haul lub inaczej haul szkolny, albo po prostu haul. W takich postach tak jak sama nazwa mówi pokazujemy swoje rzeczy które kupiliśmy do szkoły. Bardzo lubię czytać tego typu posty bo są dla mnie inspiracją. A tak swoją drogą zaczynam dostrzegać już plusy pójścia do szkoły, lecz i tak przydałoby się więcej czasu wolnego.

2014/08/26

żyj chwilą !

Na właściwie co drugim blogu widzimy serię postów "back to school" albo tytuł "lat days of holidays". Sama lubię serię szkolną, ale bez przesady. Na ulicach, w sklepach ogromne bilbordy "szkoła jest wesoła", "wszystkie podręczniki 20% taniej". Przyznam, że do tej pory nie zwracałam na to wszystko uwagi, ale teraz zrobiło się to wkurzające. Uważam, że wszystko ma granice. Przekonałam się też jak najzwyklejsza w świecie reklama może zmienić podświadomość człowieka. To prawda, że trzeba przygotować się do szkoły, kupić książki, zeszyty, przybory...

2014/08/23

DIY: letter

 Hej! Dzisiaj mam dla Was post DIY. Tym razem moje DIY wykorzystam do pokoju. Specjalnie zrobiłam literkę "K", ponieważ to pierwsza litera mojego imienia- ustawię ją na półce. Mam zamiar zrobić jeszcze napis "DREAM" i przykleję go na ścinę nad łóżkiem.

2014/08/20

provisions | back to school

Hej ! Mimo, że nadal są wakacje i zostało około dwóch tygodni, postanowiłam zacząć serię back to school. Bardzo lubię czytać posty i oglądać filmiki na ten temat, uwielbiam ! Ale najbardziej lubię kupować rzeczy do szkoły, ale nie lubię myśleć do czego potrzebne będą mi te rzeczy. Na zakupy szkolne wybieram się nawet chętniej niż ubraniowe czy kosmetyczne. Myślę, że zrobię też taki haul, ale to trochę później.

2014/08/17

life is beautiful

Ile razy powiedziałeś, że życie jest do bani, świat jest głupi, nie chcesz żyć, świat schodzi na psy, mój kraj jest do dupy, itp? Na pewno nie raz. Sama w tym momencie się zastanawiam jak bezmyślnie wiele razy powiedziałam podobne zdanie. Zdarzają się dni kiedy nic mi nie wychodzi, kiedy jestem zmęczona, rozdrażniona, smutna, wylewam łzy, mam dość. Ale sama nie mam pojęcie czego, przez co mój humor nie dopisuje.

2014/08/15

CIY: tarta ze śliwkami

 Dzisiaj przychodzę do Was z prostym przepisem na tartę ze śliwkami. Oczywiście Wy możecie użyć do niej innych owoców, jakie tylko chcecie: truskawek, brzoskwiń, jabłek, kiwi... Tylko przepis na ciasto się nie zmienia :)

2014/08/11

a magic place

Cześćsiemaelo !
Dzisiaj kolejny post, tym razem coś w stylu lifestyle, ale jednocześnie przemyśleń. Jakoś ostatnio coraz częściej piszę takie posty, krótkie, być może na temat, albo i nie.

2014/08/08

wieś

Samo słowo "wieś" kojarzy mi się ze spokojem, ciszą, charakterystycznym zapachem siana i łąk oraz biegającymi zwierzętami. Wieś to miejsce gdzie często jeżdżę latem, zimą prawie w ogóle nie mam z nią do czynienia. Bardzo chciałabym gdzieś tam zamieszkać. Cisza, brak hałasu sprzyja mi i moim przemyśleniom. Jak byłam mała bardzo lubiłam jeździć na mazury do mojej babci właśnie na wieś. Teraz też to uwielbiam, jednakże nie jeździmy już tak często. Szkoła, obowiązki, wiecznie zapracowani rodzice. Brak czasu.

2014/08/03

plany na sierpień/ podsumowanie lipca

Z racji tego, że lipiec dobiegł końca i zaczął się sierpień postanowiłam napisać małe podsumowanie pierwszej połowy wakacji i napisać plany na tą drugą. Dziwnie pomyśleć, że zostało już tak mało albo jeszcze tak dużo czasu. Dla mnie jednak nie jest to za wiele, więc chciałabym, aby sierpień był lepszym miesiącem, aby wykorzystać go w 101 procentach ! Spędzić go w taki sposób, żeby ani jeden dzień nie był stracony. Myślę, że się mi to w końcu uda, bo przynajmniej skończy się remont u babci i nikt mi nie będzie chodził po podwórku od godziny 8:00 do godziny 17:00.