2014/09/21

3 typy ludzi, których nienawidzę

Dzisiaj postanowiłam, że napiszę nieco inny post. Takiego czegoś jeszcze nie było! haha Będzie to kilka typów ludzi, których nienawidzę. Od razu na wstępie mówię, że nie są to wszystkie typy, bo żaden inny nie mógł mi się przypomnieć. Już bez dłuższego przedłużania możemy zacząć :)

2014/09/18

no time

Hej!
Co tam u Was? Co słychać? Sama nie wiem od czego zacząć, mam wrażenie, że nie pisałam tu co najmniej miesiąc. Przez szkołę i natłok obowiązków tracę poczucie czasu. Tak, czasu wolnego mam zdecydowanie mniej i z dnia na dzień go ubywa. A jeszcze niedawno mogłam spokojnie powiedzieć, że mamy "luz" w szkole. Jednak dzisiaj po powrocie z niej uświadomiłam sobie, że jest coraz więcej nauki. W przyszłym tygodniu już 2 sprawdziany i 4 kartkówki i ciągle dochodzi coś nowego. Do tego jeszcze nauczyć się geografii na odpowiedź ustną, przemówienie z polskiego, nauczyć się gam w szkole muzycznej... Tego zdecydowanie jest za dużo jak na jeden tydzień! Sama nie wiem jak się mam z tym wszystkim wyrobić.

2014/09/12

DIY: tealights, washi tapes and more

Hej!
Dzisiaj przychodzę do Was z małym DIY. Nie jest ono jakieś cudaczne i wyszukane, ale po prostu pomyślałam, że warto zrobić taki post. Być może ktoś się nim zainspiruje. Post miał się pojawić w tygodniu, ale nie miałam jak i gdzie zrobić zdjęć, no i też kiedy, niestety... Więc za to przepraszam :)

2014/09/06

ulubieńcy miesiąca- sierpień

Za nami już pierwszy tydzień szkoły. Dla mnie minął bardzo szybko, ale i ciekawie. Jest mi trochę smutno, bo w następnym tygodniu zaczną się już kartkówki, sprawdziany, itp. Z tym wiąże się mniej wolnego czasu, mniej spotkań z przyjaciółmi, mniej odpoczynku. Ale z drugiej strony może się to trochę bardziej uporządkuje.