2014/10/27

jesienna szarość

Cześćsiemaelo!
W ten weekend udało mi się pojechać do babci na mazury. Nie wiem z czego to wynikło, ale nie było mnie już tam rok. Sama nie wiem jak to się stało, ale teraz gdy będzie tylko taka okazja na pewno pojadę.
Nie byłam tam jakoś szczególnie długo, bo przyjechałam w sobotę na wieczór, a niedzielę po obiedzie siedziałam już w samochodzie w drodze do domu. Korzystając z okazji, że nie zapomniałam aparatu postanowiłam wykazać się swoimi "umiejętnościami" fotograficznymi i zrobić kilka ujęć haha. Zdjęć nie jest zbyt dużo i nie są one jakieś wybitnie piękne, ale wciąż się uczę i "zbieram" (chyba myśli w mojej głowie haha) na lustrzankę.

2014/10/19

DIY: autumn picture

Hej!
Coraz bardziej czuć jesień. Mimo tego, że mój pokój jest wciąż w remoncie, postanowiłam myśleć już o jego udekorowaniu, bo bliżej końca niż początku. Świetnym pomysłem jest DIY, bo nie dość, że zabija nudę, można wykazać się kreatywnością to wygląda ładniej niż kupiony w sklepie obrazek. Korzystając z ładnej pogody, która dzisiaj nas zaskoczyła postanowiłam wykonać coś podobnego i zrobić kilka zdjęć. Nie wiem czy tak nietrwały obrazek długo posłuży, ale myślę, że na pewno wytrzyma jeszcze te kilka tygodni jesiennej atmosfery :)

2014/10/14

one outfit idea for fall

Hej kochani!
Myślę, że każdy z Was ma okna w domu i wie, że od jakiegoś czasu mamy jesień. Myślę, że obecna pora roku jest dobra, aby poeksperymentować ze swoim stylem. Jesień to czas na sweterki, spódniczki.. można dorzucić kilka dodatków, np. podkolanówki, bransoletki i kokardki i już można wyjść z domu!
Dzisiaj mam do pokazania właśnie taki outfit, który idealnie spisuje się na taką pogodę. Tak jak już wspomniałam wcześniej lubię nosić wszelakie spódniczki i dodawać chociażby biżuterię, ale czasem lubię po prostu założyć najzwyklejsze w świecie leginsy, bluzę lub sweter oraz brązowe botki, które idealnie spisują się na jesień.

2014/10/10

i ♥ fall tag

Hej!
Ostatnio pogoda na prawdę dopisuje, mamy już październik a obecnie temperatura na moim termometrze sięga 24 stopni. Gdyby nie patrzeć na te kolorowe liście, chłodne poranki i wieczory można by było powiedzieć, że mamy lato. Bardzo się cieszę z takiej temperatury, bo nie lubię chłodnych i deszczowych dni. Oby taka pogoda utrzymała się jak najdłużej!

2014/10/03

all good things come to an end

Tak, wszystko co dobre kiedyś się kończy. Znałam już to powiedzenie od lat wczesnego dzieciństwa i nadal jest mi ono bardzo bliskie. Kiedyś mówiłam tak gdy skończyła się zabawa na podwórku, teraz mówię tak, gdy kończą się wakacje, wycieczki szkolne, wyjazdy, albo jakiś wspaniały czas w naszym życiu. W tym, obecnym przypadku chodzi mi o porę roku- lato. Jest to bez wątpienia moja ulubiona pora roku, ale jak wszyscy wiemy kilka dni temu powitaliśmy jesień, a wraz z nią i ja ją poczułam.