2014/11/27

Goodbye autumn? Hello winter? Christmas?

Gdzie jest śnieg? Przecież zaraz święta. Ja już dawno upiekłam pierniki i przyozdobiłam mój pokój. W ten weekend mam zamiar ubrać choinkę. Od ponad miesiąca słucham już kolęd i od listopada zdążyłam obejrzeć już pięć razy Kevina. Ostatnio byłam w Ikei i kupiłam bombki, a w Empiku zobaczyłam super kubek z mikołajem i oczywiście musiałam go mieć. Myślę jakie ciasto upiekę na święta, robić makowiec jak co roku czy może coś bardziej odmiennego? Ale zaraz, zaraz... nie wypisałam jeszcze świątecznych kartek. Jak ja się z tym wszystkim wyrobię! A jeszcze kupić prezenty...

2014/11/21

gray, sad, rainy

I znowu przepraszam, że mnie tyle nie było i znów wypada się wytłumaczyć...
Moja dość długa nie obecność była spowodowana głównie szkołą, ale również brakiem organizacji z mojej strony. Od tej właśnie chwili będę pisać już regularnie.

2014/11/10

rok bloga

Gdy dodam tego posta będzie pewnie już po północy, więc rozpocznie się nowy dzień, ale to co tu piszę dotyczy jeszcze 9 listopada :)

2014/11/07

ulubieńcy miesiąca- październik

Tak na samym wstępie chciałabym Was przeprosić z powodu dwutygodniowej przerwy w blogowaniu. Tak na prawdę to było to spowodowane tym, że miałam taki mały kryzys, ale również przez lenistwo. Postaram się, aby posty pojawiały się nadal regularnie, jednak będą one raczej raz w tygodniu.