2014/12/30

Co dostałam na święta

Jak Wam minęły święta? Mam nadzieję, że podobnie jak mi- przy wspólnym stole, w gronie bliskich osób. Mam nadzieję, że tak jak ja poczuliście tą świąteczną atmosferę, chociaż na moment. Szczerze mówiąc, te święta nie należą do najgorszych ani najlepszych. Sama nie wiem. Minęły mi dziwnie- tak bym to ujęła, aczkolwiek nawet cieszę się, że nie zostały tymi najgorszymi, haha.
I teraz jeszcze krótka informacja co do postów. Myślałam, że uda mi się ich więcej napisać, no ale cóż. Zajęłam się niespodzianką dla Was czyli filmikiem, który zajmuje mi ostatnio po kilka godzin dziennie. Wszystko jest już zrobione, ale mam mały problem z jakością. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się to naprawić i ukaże się filmik.

2014/12/24

❄ Jak udekorowałam pokój na święta ❄

Hejka! Tak jak obiecywałam robię taki mały świąteczny room tour. Dokładniej pokażę Wam mój pokój już wkrótce. Przepraszam za zdjęcia, ale od kilku dni próbowałam je zrobić i za każdym razem było słabe światło. Budzę się o 10:00 i już jest szaro. Po prostu bardzo chciałam zrobić taki post i mam nadzieję, że mi to wybaczycie :)

2014/12/22

Czym tak na prawdę są święta?

W środę już Wigilia. Zapewne wielu z nas popadło w świąteczną gorączkę. Latamy po sklepach szukamy, wybieramy, wydajemy mnóstwo pieniędzy, stoimy godzinami w kolejkach i korkach. Większość wyjeżdża już do rodziny, często w pośpiechu zapinając wszystko na ostatni guzik. Czy to w pracy, czy w domu. Oby tylko zostawić to i mieć już wolne.

2014/12/19

christmas tag

Hejka!
Na reszcie szalony tydzień dobiegł końca. 2 tygodnie odpoczynku przed nami. Tak szczerze to może wydawać się dziwne, ale jestem obojętna co do tego. Mogłabym i równie dobrze w poniedziałek iść do szkoły, ale skoro jest wolne to należy z tego skorzystać haha!

2014/12/14

Warszawa+new in

Heii!
Pamiętacie ten post sprzed roku? Tak, właśnie w piątek znów odwiedziłam starówkę i muszę przyznać, że cała świąteczna oprawa podobała mi się bardziej niż w tamtym roku. Nie miałam jednak okazji zobaczyć jej po ciemku i zrobić tylu zdjęć, ile zrobiłam rok temu, nad czym bardzo ubolewam. Ale nic! Może będzie taka okazja.

2014/12/05

ulubieńcy miesiąca-listopad

Jeszcze tydzień temu śmiało mogłam powiedzieć, że nadal jest jesień i na przygotowywania do świąt jest zdecydowanie za wcześnie. Ba, mogłam powiedzieć tak nawet wczoraj. Dla mnie Mikołajki (tak, miałam dzisiaj w szkole :D) to pierwszy przedsmak świąt, więc ja już powoli w nie wkraczam. Nie będę może od razu piec pierników czy kupować prezentów, ale myślę przede wszystkim nad postami na blogu i zmianą designu. Myślę również nad dekorowaniem mojego pokoju, dlatego jutro wybieram się na zakupy, więc możecie spodziewać się w najbliższym czasie "new in". Tak jak już wspomniałam spodziewajcie się tych postów, ale gdzieś dopiero za tydzień :) I znów myślę nad zmianą adresu bloga...