2015/01/31

❄ Jak wrócić do formy po feriach? | organizacja, pomysły&porady

Wielu z Was już kończy ferie, w tym i ja. Do końca zostały niecałe 2 dni, czas się wziąć za siebie! Odpoczywałam całe 2 tygodnie, teraz czas na powrót do rzeczywistości, kiedyś trzeba. Takie życie. Ale co zrobić, żeby pierwszy tydzień szkoły nie okazał się koszmarem? Poznajcie moje rady!

2015/01/30

Co myślę o krytyce?


Jakiś czas temu pisałam post o hejterach i wspomniałam, że napiszę też o krytyce. Pomyślałam, że nie należy robić dłuższej przerwy pomiędzy tymi dwoma postami, tak więc oto dzisiaj piszę ten- na temat krytyki.
Chciałabym się jakoś specjalnie dużo nie rozpisywać, ale wiecie jak to jest... że ja najzwyczajniej w świecie nie potrafię napisać posta z przemyśleniami o normalnej długości! Musi on być wręcz nieskończony. Ale dobra, może chociaż raz się uda, haha.

2015/01/26

DIY: room simple decoration

Heii!
Dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym "twórczym" postem, haha. Wspominałam Wam, że mam fazę na posty DIY i CIY, prawda? :) Także w najbliższym czasie będzie ich dużo, bo mam sporo pomysłów.
A tak z innej półki to jak Wam mijają ferie, lub jakie macie plany? Nie mogę uwierzyć, że połowa ferii już za mną. Niby nic nie robię, a robię dużo. Ale najważniejsze, że się nie nudzę!

2015/01/21

CIY: makaron z serem żółtym

Hej! Dzisiaj mam dla Was kolejny przepis, ale tym razem to coś, co możecie ugotować na obiad lub kolację! Chyba pierwszy raz na moim blogu podaję przepis na coś nie słodkiego :D. Jest to makaron z serem, ale uwaga, uwaga... żółtym! Czyli według mnie coś innego, nowego.

2015/01/18

♡ My winter must haves

Witam Was bardzo cieplutko w tym oto poście. Chyba pierwszy raz się tak z Wami witam haha :) W końcu mam ferie, szczerze, to nie mam żadnych konkretnych i ciekawych planów, z którymi mogłabym się podzielić. Jak co roku raczej nigdzie nie wyjadę. Co do ocen, jestem nawet zadowolona, chociaż pewne jest to, że w drugim semestrze będzie znacznie lepiej. A Wy jesteście zadowoleni? Kiedy macie ferie?

2015/01/13

Hejterzy

Chyba każdy z nas spotkał się ze złą opinią na swój temat. Jakąś krytyką. Lecz hejt, a krytyka, to dwie zupełnie inne rzeczy. Krytyka jest uzasadniona, wyrażona innymi słowami niż hejt, który nie jest uzasadniony. Nie należy nawet porównywać jednego do drugiego. Oczywiście krytyką też można się przejąć, ale powinno się z niej wyciągnąć wnioski. Hejtem nie koniecznie się przejmujemy i według mnie nie powinniśmy.

2015/01/06

CIY: kruche ciasteczka z makiem

Wracam po tej krótkiej przerwie znów do blogowania, chociaż nie wiem czy na długo. Jak wiecie zbliża się koniec semestru i jest więcej nauki niż zwykle, więc nie wiem czy uda mi się to pogodzić z blogiem.