2015/02/28

Gimbus

Markowe ciuchy, grzywka na pół twarzy, kilo tapety. W ustach papieros. Człowiek niestały w uczuciach, wulgarny, często zapatrzony w siebie-lub na odwrót- zakompleksiony. Nie ma bogatego języka. Słowo "kurwa" służy mu jako przecinek. Posiada własną "paczkę" przyjaciół, która i tak szybko ulega zmianie. Imprezy, często alkohol, po to, aby być fajnym. Słysząc to słowo wiele osób widzi właśnie takiego gimnazjalistę.

2015/02/20

Mistakes


Ludzie tak często popełniają błędy, nawet nieświadomie. Tyle razy jest nam źle, nie wiemy gdzie popełniliśmy błąd. A to tylko jeden mały błąd i może zrujnować nam życie. Z pozoru to nic nie znaczy, a jednak może zmienić dużo. Jedno słowo, jeden gest i tracimy tak wiele.

2015/02/11

CIY: my fav hot drinks for winter

Hej!
Jak tam u Was? Kto z Was ma jeszcze ferie albo na nie czeka? Mi się skończyły już ponad tydzień temu. Na prawdę wiele wydarzyło się przez ten czas. Mam na myśli sprawdzianiki i kartkóweczki haha. I oczywiście egzaminy z dodatkowego angielskiego z których jestem bardzo zadowolona. Nie wiem jak z ocenami, ponieważ jeszcze ich nie znam, ale bardzo na prawdę bardzo się cieszę, że z wczorajszego egzaminu ustnego nie wyszłam z płaczem, tylko z uśmiechem na twarzy :)

2015/02/05

Snow

Dzisiaj zamierzałam dodać po prostu zdjęcia. Te robiłam już dosyć dawno, ale póki jest jeszcze śnieg, to nadal są aktualne :)) Chociaż myślę, że nawet w lato można dodać takie zdjęcia "dla przypomnienia" heh :)