2015/03/29

CIY: pomysł na śniadanie- amerykańskie pancakes

Hei!
Dzisiaj tak na szybko przychodzę do Was z kolejnym przepisem. Tym razem pomyślałam, że będzie to coś, co można zjeść na śniadanie. Jest to bardzo prosty i szybki przepis na amerykańskie pancakes.  Dla mnie to świetne rozwiązanie, ponieważ rano nie mam na nic czasu i wszystko robię w pośpiechu. Wiadomo, że śniadanie to najważniejszy posiłek i często właśnie od tego zależy nasze samopoczucie. Gwarantuję Wam, że najecie się nimi do syta i dobry humor będzie Wam towarzyszył przez calutki dzień! :)

2015/03/23

Jak zostać sławną blogerką?

Hej!
Dzisiaj chcę Wam przedstawić przepis na to co robić aby stać się sławną, rozpoznawalną blogerką. Oczywiście notka jest sarkastyczna, ale nie ma na celu obrażania nikogo, więc potraktujcie ją z dystansem.

2015/03/21

Night life

Chyba każdy przed snem wymyśla różne historie. Czasem kierujemy się swoimi marzeniami, pragnieniami, a czasem obawami.
Chyba każdy przed snem podsumowuje miniony dzień. Myślimy nad swoimi błędami, ale również tym, co udało nam się zrobić dobrze.

2015/03/15

#1 SPRING DIY: floral jar

Hejo!
Przepraszam, że mnie tak długo nie było, ale niestety choroba pokrzyżowała plany. Tydzień w łóżku, z gorączką, bólem głowy i zasmarkanym nosem nie brzmi zbyt fajnie. Tak też i było. Na szczęście teraz jest już lepiej i mam siłę by przynajmniej usiąść do komputera, lecz by wyjść z domu muszę jeszcze trochę poczekać.