2015/04/25

Witam Cię w Cebulandii

W Polsce na co dzień często spotykamy się z zazdrością, nietolerancją, narzekaniem i brakiem kultury. Zazdrość o pieniądze, czy dobra materialne, nietolerancja pod względem chociażby ubioru, narzekanie na pogodę, nie docenianie tego co się ma.

2015/04/18

Przejmuję bloga Karoliny!


Mam dla Was małą informację...

Karolina już nie napisze żadnego posta na tym blogu. Nie chce jej się już go prowadzić. Postanowiła oddać go mnie. Piszę tą notkę, ponieważ chcę was o tym poinformować....

2015/04/11

Easter time

Hey!
Jak Wam minęły święta? Mi kiepsko, były to najgorsze święta Wielkanocne do tej pory. Właściwie to czekałam aż one się skończą i już oczekuję na następne z myślą, że będą o wiele lepsze. Mam nadzieję, że Wam minęły dobrze. 
Za oknem mamy piękną pogodę. W końcu jest cieplutko i słonecznie czyli tak jak przystało na połowę kwietnia. Dlatego zaraz po napisaniu posta wychodzę na rower. Mam już dosyć siedzenia w domu. Prawie miesiąc chorowałam i nigdzie nie wychodziłam, tylko cały czas: dom, dom, dom...

2015/04/02

Recent favourites

Dzisiaj mamy 1 kwiecień (dobra 2 ale ciiiii), więc czas na ulubieńców miesiąca! Dawno nie było takiego posta, ale postanowiłam do tego wrócić, bo bardzo lubię czytać coś takiego. Pokażę kilka kosmetyków, coś do jedzenia oraz film.
1.Baby Lips Dr. Rescue Just Peachy