2015/05/30

Haul kosmetyczny- rossmann -49%

Dawno nie było haulu na moim blogu, a ostatnio uzbierało mi się dość sporo rzeczy. Jakiś czas temu były promocje w Rossmannie -49% na kosmetyki do makijażu. O ile dobrze pamiętam promocje były pod koniec kwietnia i na początku maja. Pierwszy tydzień przecenione były pudry, podkłady i korektory. W drugim tygodniu wszystko do makijażu oczu- kredki, eyelinery, cienie i tusze do rzęs. W trzecim tygodniu promocje były na kosmetyki do ust i lakiery do paznokci. Z zakupów jestem mega zadowolona. Nie kupowałam zbędnych rzeczy, kupiłam to co było mi od dawna potrzebne.

2015/05/24

Idiotka!

Nim przejdę do tematu posta chciałabym wyjaśnić kilka rzeczy. Pisałam tu ostatnio jakoś dwa tygodnie temu. Główny powód jest oczywisty- szkoła. Mam nadzieję, że był to ostatni zabiegany tydzień, bo następny będzie o wiele luźniejszy. Potem mam wycieczkę klasową, Boże Ciało i zostanie nam już tylko jeden tydzień wow! Nie wiem kiedy ten czas tak zleciał. Jak już wspomniałam o czasie, to właśnie dzisiaj skończyłam 15 lat. Muszę przyznać, że to taki dziwny wiek haha. W każdym razie ten czas leci zdecydowanie za szybko.

2015/05/11

Ja latam- czyli 5 kroków do spełnienia marzeń

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Niektóre są mało realistyczne i prawdopodobnie zostaną tylko marzeniami, natomiast niektóre można spełnić, gdy wiemy w jaki sposób! Poniżej przedstawię Wam kilka złotych zasad, którymi warto się kierować przy spełnianiu marzeń.

2015/05/04

BEAUTY: domowe maseczki na twarz

Hej!
Jak Wam minął "długi" weekend? Ja właściwie siedziałam w domu, ale i tak nie miałam na nic czasu haha (cała ja). W rezultacie nawet nie usiadłam do książek, a teraz mam mnóstwo sprawdzianów, kartkówek i prac w szkole. Skończyły się egzaminy, więc nauczyciele zaczęli męczyć pozostałe klasy... Ale już niedługo wakacje! yeyy :D