2015/08/31

Leopard glasses

Hej!
Wróciłam po kolejnej przerwie, tym razem z powodu mojego dosyć spontanicznego wyjazdu nad morze. 
Jakoś dzień przed wyjazdem przyszła pierwsza paczka od LUCLUC. Jest to też pierwsza paczka, którą dostałam z jakiejkolwiek współpracy. Zamówiłam, bardzo popularne ostatnio okulary.

2015/08/25

DIY:wianek

Heii!
Od dawna chodził za mną post DIY. Jeżeli chociaż trochę mnie znacie, wiecie, że lubię czytać takie notki. Do tego uwielbiam robić coś własnymi rękoma. Jest to świetny no i efektywny sposób na nudę.

2015/08/23

#internetfriends czyli moda na przyjaźn przez internet

Hejka!
Dzisiaj zacznę dość nietypowo bo od spraw organizacyjnych haha. Po pierwsze-wróciłam! Moja kilkudniowa przerwa się trochę przedłużyła, ale najważniejsze, że jestem. Szczerze to serio stęskniłam się za pisaniem postów. Po drugie, ostatnio spełniły się dwa moje marzenia związane z blogiem. 100 komentarzy to coś, co marzyło mi się od samego początku blogowania. Nawet nie wiecie jaką miałam minę gdy zobaczyłam tą trzycyfrową liczbę! A drugie, trochę pózniejsze marzenie-współpraca z Shein. Tak się cieszę, że mogę współpracować z tą firmą. Oczywiście nigdy by się to nie spełniło gdyby nie Wy. Chcę Wam bardzo podziękować za każdy komentarz, za każde kliknięcie i za to, że pomogliście mi w tym! Nawet nie macie pojęcia jakiego kopa mi to dało do dalszej pracy, dziękuję! Tak jak obiecałam odwdzięczałam się za kliknięcia, a blogi polecę na końcu posta. Teraz przejdę do sedna rzeczy :D

2015/08/14

Wishlist Shein i mały konkurs

Dzisiaj przychodzę z wishlistą ze sklepu Shein. Nie ukrywam, że bardzo chciałabym z nimi współpracować, z resztą kto by nie chciał współpracy z tym sklepem? Ich asortyment jest bogaty, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście podoba mi się tam prawie każda rzecz haha. 
Nie ukrywam, że chodzi głównie o kliknięcia. Jeżeli możecie poklikajcie w linki, a ja odwdzięczę się tym samym, jeśli też chcecie współpracować z jakąś firmą. Dodatkowo, zapraszam na mały konkurs na dole.

2015/08/12

Moje 8 powodów dlaczego cieszę się latem

Hej!
Lato w pełni, pogoda idealna. Długo czekałam właśnie na takie upały. Dobra, nie weszłam tutaj po to, aby chrzanić o pogodzie, bo to beznadziejne, chociaż swoją drogą lubię o tym pisać haha.

2015/08/06

Recenzje-Szukając Alaski&Girl Online+Mazury

Jak to możliwe, że Karolina może pisać recenzję książek? Sama nie sądziłam, że kiedykolwiek uda mi się przeczytać książkę, która nie jest lekturą. A na dodatek stwierdzić, że ta książka jest mega ciekawa i mnie wciągnęła. O tych poniższych zdecydowanie mogę tak powiedzieć! A szczególnie o powieści Johna Greena... Nie sądziłam, że istnieje książka, która aż tak mnie pochłonie. Dobra, resztę napiszę w recenzji poniżej.
  • John Green- Szukając Alaski