2015/09/29

FALL WITH SHEIN+KONKURS

Hej!
Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami. Nawet temperatura znacznie spadła ostatnio. Słonecznych dni również ubywa. Ja już powoli wkraczam w tą całą jesienną atmosferę. Czytam dużo książek, piję gorącą herbatkę. Niedługo mam zamiar zrobić również metamorfozę w moim pokoju. Ostatnio wyciągnęłam wszystkie bluzy i sweterki, czyli moją ulubioną część garderoby. A Wy jakie ubrania lubicie nosić jesienią?

2015/09/19

BTS: JAK DOBRZE ROZPOCZĄĆ NOWY SZKOLNY DZIEŃ?

Budzę się o godzinie 6:50. Wyłączam budzik i zwlekam się z łóżka. Na ślepo jem śniadanie ochlapując piżamę. Robię makijaż przy okazji wkładając sobie do oka szczoteczkę od tuszu do rzęs. Dobra, czas się ubrać...więc otwieram szafę...wyjmuję te wszystkie bluzki i śpiesząc się wszystkie te ubrania dotąd starannie poskładane walają się po całym pokoju. Mam 2 minuty do wyjścia i nawet nie uczesałam włosów, super znowu się spóznię. Zestresowana, wkurzona biegnę do szkoły, aby tylko zdążyć. Potem okazuje się, że nie mam zeszytu do biologii, no po prostu świetnie!

2015/09/09

BTS: Kilka kroków do sukcesu

Każdy uczeń wraz z nadejściem nowego roku szkolnego obiecuje sobie wiele rzeczy. Nie spózniać się, wysypiać się, być zorganizowanym, słuchać na lekcji, a także mieć lepsze oceny. Za każdym razem obiecuje sobie to samo, ale po czasie wszystko wychodzi w praniu. Spózniam się, siedzę do 2 w nocy przy komputerze, wszystko robię na ostatnią chwilę, na lekcji myślę o niebieskich migdałach no i brak czasu, lenistwo czy inne sytuacje nie pozwalają mi zdobywać dobrych ocen-tak dobrych, jak bym chciała.

2015/09/04

BTS:Get ready with meJeeeej! Wreszcie udało mi się rozpocząć serię powrotu do szkoły! *oklaski*
Wiem, że pózno ją rozpoczynam, ale w sierpniu kompletnie nie myślałam o szkole. Ocknęłam się dopiero 31 sierpnia, że czas wybrać strój na rozpoczęcie roku i uporządkować pokój. Z resztą nie wiedziałam czy w ogóle będzie ta seria, bo nie wyrobiłam się z postami, ale stwierdziłam, że początek września jest odpowiedni na takie posty. Nie planuję bardzo dużo notek z tej serii, ale kilka będzie. Jeżeli macie jakieś pomysły, chcecie o czymś przeczytać piszcie w komentarzach!