2015/10/30

DIY: JESIENNE DEKORACJE DO POKOJU INSPIROWANE TUMBLREM

Zastanawialiście się kiedyś jaką rolę w pomieszczeniach odgrywają detale? Świeczki, lampki, pościel albo nawet tapeta na laptopie. Tak na prawdę to od nich zależy jak będzie wyglądał pokój. Jeżeli planujecie remont pokoju i zastanawiacie się nad kolorem ścian dobrze jest wybrać uniwersalne kolory. Znakomicie sprawdzą się szarości i beże lub biel- pamiętajmy jednak, że nie wszędzie ona pasuje. Te odcienie są najlepsze, ponieważ zmieniamy kilka dekoracji i nasz pokój jest w zupełnie innym stylu.

2015/10/17

JAK POKOCHAĆ SIEBIE W 4 KROKACH

Większość nastolatków spotyka się w swoim życiu z kompleksami. Oglądamy z pozoru idealnych ludzi w telewizji czy w czasopismach. Zastanawiamy się dlaczego my tak nie możemy wyglądać. Dlaczego nie możemy mieć takiej figury czy takich włosów. Zazdrościmy koleżance 1.70 wzrostu podczas gdy my mamy 1.50. Normalne? Raczej tak. Problem pojawia się wtedy, kiedy przez kompleksy obawiamy się wychodzić z domu, za wszelką cenę chcemy coś ukryć lub się tego pozbyć.

2015/10/06

ULUBIEŃCY WRZEŚNIA

Hejka!
Czy tylko ja w przeciągu jakiś 3 tygodni jestem 3 raz chora? Mimo, że ostatnio polubiłam leniuchować w domu, to teraz mam już dosyć. Z chęcią bym poszła do szkoły, na zajęcia, czy na spacer. Ogólnie nie czuję się najgorzej, ale mój ból gardła i kaszel ogranicza normalne funkcjonowanie. Najbardziej martwi mnie to, że nie mogę śpiewać i znów będę miała zaległości w szkole muzycznej, jak tak dalej pójdzie to więcej zajęć będę opuszczać niż na nie przychodzić.