2015/11/28

W POSZUKIWANIU NIESZCZĘŚCIA...

Po co szukać szczęścia, skoro można szukać nieszczęścia i znalezć je o wiele łatwiej? A jak? W poniższym poradniku znajdziecie wskazówki jak stać się człowiekiem rodem z sad tumblra!
Post nie ma na celu nikogo urazić, potraktujcie go z dystansem ;)

2015/11/22

CIY:ŁATWE JESIENNE PRZEKĄSKI

Jedną z tych rzeczy którą lubię w jesieni jest jedzenie. Po pierwsze jedzenie zawsze poprawia mi humor, po drugie uwielbiam je przygotowywać, po trzecie nie muszę się martwić, że przytyję bo do lata jest jeszcze prawie rok. +kiedy jak nie na jesieni (i w zimie) jemy jabłka w karmelu, pijemy ciepłą herbatkę albo kakao? Tak samo ostatnio polubiłam dania z dyni i ogólnie uwielbiam dynie! Są świetną dekoracją do pokoju chociażby :)

2015/11/17

JAK PRZETRWAĆ LISTOPAD?

 Listopad chyba nigdy nie należał do moich ulubionych miesięcy. Nie wiem co się stało w tamtym roku bo nawet go polubiłam, ale teraz znów za nim nie przepadam. Zniosę deszcz, wiatr i niskie temperatury. Najgorsze jest jednak moje samopoczucie. Tracę ochotę na wszystko co do tej pory sprawiało mi przyjemność. Straciłam nawet apetyt, a to już zły znak haha. Na nic nie mam siły, jestem ciągle zmęczona. A teraz standardowe pytanie: Kto też tak ma?

2015/11/09

2 LATA?

Dokładnie dzisiaj 9 listopada wybija kolejny rok mojego bloga. 2 lata. Kiedy to minęło? Nawet nie wiem. Dokładnie pamiętam jak dwa lata temu usiadłam przy komputerze i napisałam tutaj pierwszy post. Dziwne. Dwa lata to ogrom czasu, a mam wrażenie, że to minęło niczym kilka miesięcy. Za tyle czasu (dobra, troszkę więcej) będę prawie pełnoletnia. Szczerze nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.