2015/12/29

MASKA


Zauważyliście, że wiele osób zakłada "maski"? Budzimy się rano, wstajemy, jemy śniadanie i wykonujemy inne poranne czynności. Przed wyjściem zakładamy "maskę" starając się ukryć co nam leży na sercu. Każdy ma problemy. Nawet osoby, które wydają się być radosne cały czas. Właśnie, czy ludzie którzy najwięcej się śmieją są tak na prawdę bardzo smutni?

2015/12/24

W te Święta....

✱ będę radosna
✱ pogodzę się ze wszystkimi
✱ złożę życzenia od serca
✱ będę się cieszyć z każdego prezentu
✱ spędzę czas z rodziną i przyjaciółmi
✱ pójdę na Pasterkę

2015/12/22

DIY: ŚWIĄTECZNE DEKORACJE DO POKOJU+POMYSŁ NA PIERNICZKOWE LATTE

Za 2 dni już Wigilia, więc chyba musi się w końcu coś typowo świątecznego tutaj pojawić! Tą króciutką serię świąteczną rozpoczynam pomysłami na dekorację pokoju, czyli czymś, czego mogliście się spodziewać :) Nie przedłużając, zapraszam!

2015/12/13

WINTER WISHLIST+KONKURS


Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami. Nie mogę uwierzyć że do Wigilii zostały niecałe 2 tygodnie! Bardzo cieszę się tą świąteczną atmosferą, spotkaniami rodzinnymi i świątecznym jedzonkiem :D 
Wraz ze świętami przychodzi również zima, więc czas ciepłych sweterków i bluz, ogromnych szalików, puchowych kurtek, czyli to co lubię. Te rzeczy znajdziecie na mojej ukochanej stronie Shein.com. Ten sklep ma bardzo fajny asortyment i nigdy nie zawiodłam się na jakości. 
Poniżej przygotowałam kolaż paru rzeczy z tej strony.
1.KLIK 2.KLIK 3.KLIK

2015/12/06

MIKOŁAJKI

Dzisiaj niezbyt ambitnie ze względu na pózną godzinę i kompletny brak czasu. Mam jednak nadzieję, że uda mi się wstawić tego posta jeszcze 6 grudnia bo bardzo mi na tym zależy :)