2016/02/29

CIY:BABECZKI CZEKOLADOWE Z BUDYNIEM

Jeżeli chodzi o desery to moją ulubioną opcją są babeczki! Ostatnio eksperymentuję z dodatkami i muszę przyznać, że najbardziej posmakowały mi czekoladowe z budyniem. Tak na prawdę opcji na wypełnienie jest mnóstwo, ale dzisiaj postanowiłam podzielić się przepisem na te z budyniem :)

2016/02/21

Jak być pozytywnym?

Nie ma na świecie nikogo, kto by był zawsze w dobrym nastroju. Nie da się tak. Każdy ma gorsze dni, ale są ludzie mniej i bardziej pozytywni. Do niedawna należałam do tej pierwszej grupy, co się zmieniło? Przede wszystkim moje podejście do życia. Zapraszam do małego poradniku jak stać się chociaż bardziej pozytywnym.

2016/02/12

Zawsze wraca

Mimo, że jestem chrześcijanką to wierzę w karmę, która jest dla mnie na porządku dziennym i nie koniecznie kojarzy mi się z religiami dharmicznymi (hinduizm, buddyzm). Gdy byłam młodsza rodzice namawiali mnie żebym się dzieliła z innymi mówiąc przy tym "patrz, poczęstujesz ją teraz, ona kiedyś też tobie coś da".

2016/02/05

Rutyna?

Chyba u każdego w życiu nadchodzi taki czas, gdzie wszystkie dni wydają się być identyczne. Wstajesz o tej samej godzinie, jesz to samo na śniadanie, spotykasz tych samych ludzi w autobusie, wchodzisz do tego samego budynku, rozmawiasz z tymi samymi osobami, idziesz na te same zajęcia, wracasz do domu z myślą o odpoczynku, a w rezultacie do pózna uczysz się na sprawdzian. I tak codziennie. W końcu okazuje się że w przeciągu całego miesiąca żaden z dni się niczym nie wyróżniał, każdy wydaje się być taki sam. Szary, ponury, bez wyrazu. Ale zaraz zaraz, czy to jest rutyna?