2016/07/31

ULUBIEŃCY LIPCA

Lipiec właściwie dobiegł końca a to oznacza że połowę wakacji mamy już za nami (tak wiem, że wszyscy czekali na tą jakże pocieszającą wiadomość). Ale mamy jeszcze calutki miesiąc wolnego. Nie wiem jak u Was, ale u mnie sierpień jest zawsze o wiele ciekawszy niż lipiec, także cieszę się z jego nadejścia. Co do lipca, moje dni były takie w kratkę.

2016/07/25

SAŁATKA Z CIECIERZYCĄ I FETĄ+SHEIN

Bardzo się cieszę, że lato wróciło i modlę się, żeby pozostało jak najdłużej. W takie gorące dni najczęściej nie mam apetytu, ale na ratunek przychodzi mi sałatka, która jest idealna na letnie popołudnia! Ostatnio staram się również nieco zdrowiej odżywiać, więc jest to świetna opcja dla mnie.

2016/07/20

LETNIE LIFEHACKI

Dzisiaj przygotowałam lifehacki i triki które ułatwią nam życie na wakacjach i ogólnie latem. Bez zbędnego przeciągania zapraszam!

2016/07/15

Relacja z wyjazdu-Włochy cz.1

 Hej!
Po kilku dniach odpoczynku we Włoszech wracam do Was z nową notką. Dobra, odpoczynek to to może nie był, bo nie leniłam się na plaży, spałam zaledwie 5-6 godzin i dużo chodziłam. Ale szczerze nie było czasu żeby się zatrzymać, dlatego też zostawało go tak mało na sen. Jak to się mówi-sen jest dla słabych :D Wyjazd był na prawdę krótki i nie chciałyśmy go zmarnować, ale jak najwięcej wykorzystać. Stwierdziłam, że napiszę Wam co mniej więcej robiłam, gdzie byłam itp. Jeżeli Was to ciekawi to zapraszam!

2016/07/07

TODAY

Jak Wam mijają wakacje? Póki co mi bardzo dobrze. Nie mogę uwierzyć, że zaraz będą 2 tygodnie od ich początku. Tak jak wspominałam w którymś z postów, ten rok był dla mnie pełen zmian. Przede wszystkim skończyłam dwie szkoły-muzyczną i gimnazjum.

2016/07/03

MY SUMMER MUST HAVES

Mimo, że wakacji jeszcze do końca nie czuję to odczuwam wysokie temperatury, także mogę stwierdzić, że mamy lato! :D A co za tym idzie? Oczywiście wyjazdy, spędzanie czasu ze znajomymi czy nawet leniuchowanie na ogródku. Nie byłabym sobą gdybym się nie przygotowała na ten sezon. Dlatego zaopatrzyłam się w kilka niezbędnych dla mnie rzeczy. Mogę powiedzieć, że jestem już w zupełności gotowa na lato i wakacje.