2016/09/25

KONIEC WAKACJI, LICEUM & SESJA Z DARIĄ PODOBAS

Witam Was w trzecim tygodniu szkoły! Żyjecie jeszcze? Mnie póki co dopadło przeziębienie, ale jakoś się trzymam. W piątek pisałam 2 kartkówki i sprawdzian także mogę powiedzieć, że rok szkolny zaczął się pełną parą. Ale spokojnie, jeszcze tylko 9 miesięcy i znów powitamy wakacje! Swoją drogą ja już powoli zaczynam je planować i głównie to mnie trzyma przy życiu.

2016/09/19

BACK TO SCHOOL LUNCH IDEAS

Cześć i czołem! Dzisiaj piszę kolejny post z serii powrotu do szkoły. Tym razem przygotowałam 3 szybkie i bardzo zdrowe propozycje na drugie śniadanie do szkoły bądz pracy. Chciałabym zaznaczyć, że wszystko jest w 100% wegetariańskie, ale jeżeli chcecie możecie urozmaicić chociażby wrapy kawałkami kurczaka :)

2016/09/10

TUMBLR GIRL+ZAFUL.COM

Na pewno wiesz co to Tumbr. Na pewno również słyszałaś o  takim pojęciu jak Tumblr Girl. W dzisiejszym poście chciałabym trochę się rozpisać i wyrazić swoje zdanie, które nieco różni się od tych które do tej pory słyszałam. Nie mam zamiaru narzekać jakie to smutne, że każdy wygląda tak samo. Nie mam zamiaru również dawać Ci porad jak zostać dziewczyną rodem z Tumblr. Jeżeli nie zniechęciłam Cię i nadal tu jesteś to zapraszam do lektury.