2016/05/31

DIY SPRING/SUMMER ROOM DECOR

Dzisiaj przychodzę do Was z dekoracjami do pokoju! Nie wiecie jak bardzo się cieszę, że w końcu piszę tego posta. Głupio się przyznawać, ale tak na prawdę miał się on pojawić w marcu. Hmm jak to mówią, lepiej pózno niż wcale. Z racji tego, iż zbliża się lato postanowiłam wejść bardziej w klimaty boho i coachelli, dlatego nie dziwcie się, że dużo tu kolorów a większość rzeczy jest złota ;)

2016/05/22

DOROSŁOŚĆ A DOJRZAŁOŚĆ

Według prawa 18-letni człowiek jest dorosły i dojrzały, czyli odpowiada za swoje czyny. Może legalnie kupić sobie to i owo w sklepie, bo odpowiada sam za swoje zdrowie i życie. Może oddawać głosy w wyborach, aby nasz naród składał się z dobrej władzy. Gdy łamie prawo zdaje sobie sprawę z konsekwencji. Myślę, ze w taki sposób jest określana pełnoletnia osoba, czyli według państwa dojrzała. Ale czy tak jest na pewno?

2016/05/10

SHEIN+KONKURS

Obecna pogoda przypomina mi o zbliżającym się lecie, więc postanowiłam zrobić krótki kolaż letnich ubrań od shein. Muszę wzbogacić swoją szafę o dodatkowe koszulki i szorty oraz coś, co uwielbiam najbardziej czyli kimona! Do wakacji nie dużo czasu także muszę się pospieszyć. Ostatnio nie chce mi się kupować nic stacjonarnie. Przestało mnie kręcić chodzenie po sklepach i przymierzanie nieograniczonej ilości ubrań. Stało się to dla mnie męczące, a więc lepszą opcją są dla mnie sklepy internetowe. Dodatkowo mamy tam o wiele większy wybór.

2016/05/01

ULUBIEŃCY KWIETNIA

Kwiecień dobiegł końca, a więc czas na ulubieńców! Dzisiaj mamy 1 maja także idealnie się wyrobiłam :)
Ten miesiąc był przede wszystkim bardzo stresujący. Miałam sporo nauki, pisałam testy gimnazjalne i śpiewałam na koncercie. Musiałam skupić się przede wszystkim na tym dlatego odłożyłam wszystkie inne sprawy na bok (w tym bloga). Do tego strasznie wolno mi mijał, wręcz nie mogłam się doczekać maja, i proszę wreszcie! Teraz byle do wakacji. Kto też tak bardzo jak ja na nie czeka?:)