2016/08/31

BACK TO SCHOOL HAUL PRZYBORY SZKOLNE

Mamy 31 sierpnia, więc rozpoczynamy krótką serię back to school na moim blogu! Muszę przyznać, że uwielbiam kupować przybory szkolne. Te wszystkie kolorowe zeszyty, zakreślacze i długopisy dają mi dawkę motywacji aby rozpocząć nowy rok. Nie wiem jak Wy, ale ja w tym roku jakoś wyjątkowo nie czuję tej szkolnej atmosfery. Wydaje mi się, że wakacje będą trwały co najmniej z miesiąc i nie mam pojęcia kiedy ten czas zleciał.

2016/08/25

DIY: LETNIE NAPOJE ZE STARBUCKSA

Co prawda bliżej do końca lata niż do jego początku, ale i tak postanowiłam napisać tego posta. Przyznam szczerze, że pomysł chodził mi po głowie od początku wakacji, ale jak zwykle łatwo coś wymyślić, a już trudniej zrealizować.

2016/08/19

OWOC

Popatrz na ten sad ze zdjęć. Zastanów się jak te drzewa się tutaj pojawiły i w jaki sposób wyrosły te jabłka. No więc zacznijmy do początku. Pewien rolnik postanowił założyć sad. Sad jabłkowy. Najpierw wybrał się do sklepu po sadzonki a następnie włożył je do ziemi. Czekał parę dobrych lat, aby z sadzonek wyrosły drzewka. Wkładał dużo pracy i serca aby były duże i zdrowe. Pewnego dnia zauważył małą, zieloną kulkę na którymś z nich. Było to jabłko. Rolnik niesamowicie się ucieszył i wkładał jeszcze więcej serca aby jabłuszko dojrzało. Za jakiś czas ujrzał, że owoc jest duży, okrągły i czerwony. To jabłko to owoc pracy tego rolnika.

2016/08/15

TROPIKALNY PUDDING CHIA

Jakiś czas temu bardziej zagłębiłam się w dietę wegańską. I tutaj na wstępie muszę zaznaczyć, że nie zostaję weganką i na razie nie mam takiego zamiaru. Po prostu czasem lubię zjeść coś typowo wegańskiego. Tak było kiedy odkryłam nasiona chia i zapoznałam się z ich dobroczynnymi właściwościami.

2016/08/12

12.08

Cześć i czołem! Dzisiaj piszę do Was typowego posta lifestylowego, bo wypaliłam się z pomysłami. Swoją drogą dawno czegoś takiego nie pisałam. Zacznijmy od typowego pytania, jak Wam mijają wakacje? Mam nadzieję, że wykorzystujecie je jak najlepiej. Ja się staram, ale nie czuję, że korzystam z nich w 100%. Chciałabym przede wszystkim więcej piec i gotować, ale jakoś zawsze jest co innego do roboty. Muszę w końcu znalezć na to czas!

2016/08/07

Relacja z wyjazdu-Włochy cz.2

Hej! Dzisiaj przychodzę ponownie z relacją z Włoch. Jest to część 2 i ostatnia. (Jeżeli masz chęć zobaczyć część pierwszą, zapraszam TUTAJ.) Robiłam kilka podejść, żeby ograniczyć ilość zdjęć, ale uwierzcie, po prostu się nie dało! :D Mam jednak nadzieję, że tak bardzo Ci się spodobają jak mi. W każdym razie zapraszam do czytania i oglądania :)

2016/08/04

LATO TO...

 ♥Poranki, takie, gdy robi się widno i dociera do mnie, że czas najwyższy pójść spać, ale również takie, gdy budzą mnie promienie słońca, a nie telefon i mogę leżeć w łóżku jak długo chcę
 ♥Smak naleśników na śniadanie z owocami i mrożonej kawy, a nie płatków z mlekiem i energetyka (swoją drogą połączenie bardzo dobre... :) ).
 ♥Beztroska i (prawie) wolność
 ♥Czas na robienie dosłownie wszystkiego co zechcę