2016/10/31

Halloween+zamówienie z Zaful i z Sammydress

Witam Was tego (nie)zwykłego wieczoru! Zapewne dla niektórych jest on zwyczajny, a dla niektórych nie. Dzisiaj jest Halloween, ale co kraj to obyczaj, dlatego teoretycznie w Polsce nie obchodzi się tego święta. Jednak z roku na rok i u nas cieszy się ono coraz to większą popularnością. Na wystawach widzimy dekorowane dynie, sklepy organizują w tym dniu promocje a wieczorem można spotkać poprzebierane dzieciaki trzymające torbę z cukierkami.

2016/10/24

Jesienne dni

Hejka wszystkim!
Dziwnie mi się z Wami witać, ale widocznie dawno tego nie robiłam. Tego pięknego poniedziałkowego wieczorku przychodzę z typowym postem typu "co u mnie". Mam wrażenie, że ostatnio trochę zaniedbuję bloga, ale już niedługo się to zmieni!

2016/10/14

Black&white+DRESSLILY HALLOWEEN GIVEAWAY

Dzisiaj tak na szybko przychodzę do Was z kolejnymi efektami letniej sesji zdjęciowej z Darią (zapraszam na jej bloga). Tym razem postawiłam na czerń i biel, ponieważ wszystkie moje dotychczasowe sesje były w kolorze. Mam nadzieję, że efekty Wam się spodobają! Na końcu posta napiszę kilka słów o rozdaniu, także zapraszam!

2016/10/07

10 porad które przydadzą się każdemu BLOGEROWI+ZAFUL.COM

Nie ukrywam, że w blogosferze już trochę czasu spędziłam, w końcu niedługo wybiją 3 latka na tym blogu. Postanowiłam napisać taki typowy post dla bogerów. Nie tylko tych początkujących, ale również zaawansowanych. Jeżeli masz coś wspólnego z blogowaniem to mam nadzieję, że poniższe rady Ci się przydadzą. Być może o niektórych jeszcze nie miałeś pojęcia. W każdym razie zapraszam do lektury!