2016/12/30

OSTATNIE GODZINY+DRESSLILY

No i stało się...zostało już tylko kilka godzin. Ostatnie momenty na to, aby coś zmienić, a może zostawić to wszystko w spokoju.

2016/12/22

MAKIJAŻ ŚWIĄTECZNY

Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami a na moim blogu nie było jeszcze żadnego świątecznego posta. Musicie wybaczyć, ostatnio jestem strasznie zabiegana, a w połączeniu z moją nie najlepszą organizacją nic nie wychodzi tak jakbym chciała. Dzisiaj wróciłam ze szkoły o godzinie dwunastej, także pomyślałam żeby coś tutaj napisać. Do tego świeciło słoneczko, więc wyszły całkiem dobre zdjęcia.

2016/12/11

ULUBIEŃCY JESIENI

Przepraszam, że tak długo się do Was nie odzywałam, ale ci, którzy są w liceum, wiedzą, że ta szkoła to prawdziwy pożeracz czasu. Do tego w tamten weekend cierpiałam na brak internetu, dlatego nawet nie miałam opcji żeby coś tutaj napisać. W każdym razie dzisiaj przychodzę z ulubieńcami tegorocznej jesieni, która, swoją drogą, powoli dobiega końca. Napiszę o kosmetykach, które pozytywnie mnie zaskoczyły i o paru piosenkach które towarzyszyły mi przez ostatnie kilka miesięcy.